Zimní klan - 11. Kapitola

3. ledna 2018 v 11:58 | AmberPaw |  Příběhy Zimního klanu
Tady to bude Temné srdce...

Temné srdce se probudila ráno. Rozhodla se jít na lov.
V podzimním lese zbarveném do ohniva se dal snadno vidět její kožíšek, ale jí to bylo fuk. Válečnice se přikrčila a zavětřila. Ucítila prchající myš, a její jemné uši zaslechly Požírač stromů. Teď už to bylo všechno jedno.
Vrhla se za myší hlava nehlava, lov nelov, a tak dál... Spatřila myš u její díry a tak se rozeběhla a skočila. Ulovila jí.
Chvíli se koupala v pocitu vítězství, ale pak naladila na vlnu normálních pocitů.

Ulovila jednu myš a hraboše, když se vracela do tábora. Uslyšela Nebeského měsíce, jak svolává klan. "Dnes už je čas, aby se Flíčka, Ohňuška, Lipněnka a Sokolka staly válečnicemi a Jiskra léčitelkou. Flíčko předstup. Zimní klan je rád za tvou dobrosrdečnost a vtipnost a ode dneška budeš válečnice. Tvoje nové jméno bude Flekatá kožešina!
Ohňuško předstup. Zimní klan je rád za tvou mrštnost a dobrotu a ode dneška budeš válečnice. Tvoje nové jméno bude Ohnivá bouře!
Sokolko předstup. Zimní klan je rád za tvou spravedlivost a ochotnost a ode dneška budeš válečnice. Tvoje nové jméno bude Sokolí letka!
Lipněnko, předstup. Zimní klan je rád za tvou přátelskost (WTF?!) a laskavost a ode dneška budeš válečnice! Tvoje nové jméno bude Lipová kožešina!*"
Jiskro předstup. Zimní klan je rád za tvou odvahu a opatrnost a ode dneška budeš léčitelka! Tvoje nové jméno bude Jiskrná pára!"
Konec Příběhů Zimního klanu
*Jestli nelíbí změním, nenapsala jsi léčitelské jméno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama