[SPECIÁL] Sen

21. října 2017 v 13:43 | AmberPaw |  Pro Vás
Toto je sen, který se mi opravdu zdál...


Merkur, šedý kocour který má jako jediný pocit žízně. Je starý a nevrlý, nic ho nezajímá, ale jestli nedostane pravidelnou dávku myší, udělá takový hluk, že ho uslyší i Galaxie, vypadá jako Spottedleaf, matka všech. Její úhlavní nepřítel je Krvopes, kudy projde, je tam temnota. Kudy projde Galaxie, je světlo. Může chodit a vycházet z galaxií, stejně jako Krvopes, ale oba nemůžou navštívit planety. Galaxie může navštívit kočky na planetách maximálně ve snech. Galaxie má druha Vesmírného oblaka, který je polomourek.
Mají spolu koťata:

Merkur - šedý kocour se záplatovou srstí, mnoha jizvami a vyhaslýma, žlutýma očima. Je nesmrtelný
Venuše - světle hnědá mourovatá kočka, je mladá
Země - Bílá kočka s černýma flekama a zelenýma očima. Už umřela
Mars - Polomourovatý zrzavý kocour
Jupiter - Bílý kocour se sytě hnědým pruhem na zádech
Saturn - Krémový kocour
Uran - Je mu zima, je zašedlý a nezajímá ho svět
Neptun - Je mu pořád zima, zašedlý kocour kterého nic nezajímá

Skočila jsem na střechu. Moje zlaté tlapky zaznamenaly, že je ta střecha kůlny rozpálená. Rozběhla jsem se a skočila na strom. Uviděla jsem u rohu nějakého domu Marse. Za ním byla malá krabice a za ní se krčilo malé Pluto. Bylo černobílé po své zesnulé matce Zemi. Napjala jsem své zlaté uši a poslouchala blížící se psí štěkot. V tom mi to došlo. Psi! Skočila jsem vedle Marse. V tomse tam přihnal černý chrt, který měl břicho a masku kolem očí a čumáčku rezavou. Štěkal a přibližoval se k Marsovi. "To zvládneš Marsi, já ti věřím!" Pošeptala jsem mu do jeho zrzavého ouška. Chtěla jsem kamarádsky šťouchnout do Marse, ale moje tlapka jím projela. Zkusila jsem na něj skočit, na zkoušku, jestli vůbec existuju. Proskočila jsem jím jako nic. "MARSI!!!" Zakřičela jsem. Ani se neotočil. Takhle žijí mrtví... Pomyslela jsem si. ...ale většinou si pamatují, jak umřeli, a vůbec si pamatují celý svůj život. Tak proč já ne?! Když v tom pes skočil po Marsovi a já se probudila.

Kdo se vám líbí nejvíc?
(Můžete si je zabrat ale popis, vlastnosti i jména MUSÍ zůstat stejné)
Já si zabírám Pluta!

BTW: Nejsou tam klany, jsou to tuláci
(kočky které nežijí v klanu ale drží pospolu)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbil se Vám tento článek?

Ano!
Možná.
Ne!

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 21. října 2017 v 14:17 | Reagovat

Reklama:
Zúčastni se, prosím, mé jednoduché animované poznávačky. :) Účast ti oplatím 5-ti stardantními komentáří u tvých dalších článků. :) Stačí do poznávačky přidat #poznavacka.
Nabídka platí pro všechny. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama