Oblačný klan - 2. Kapitola

26. srpna 2017 v 0:02 | AmberPaw |  Příběhy Oblačného klanu
Oblačný klan vešel do místnosti. Posadili se a čekali nejmíň dvě hodiny. Potom dostala velitelka jakousi nadutou věc a vydali se tryskem domů.

V táboře Oblačného klanu velitelka hned začala svolávat klan. "Dostli jsme speciální věci které žádný jiný klan nemá!" Začala. "Hurá!" Skandoval klan. "Učedníci nástup!" Rozkázala velitelka. Jasnooká a Sněhulka dotlapkaly k velitelce na skálu. Ta jim dala podobnou věc kterou si odnesla ale nebyla nadutá věcmi. A ještě jim dala černý tučný kruh s černou tučnou tlapkou uprostřed. Na "horním okraji" kruhu bylo napsáno jejich jméno a na "dolním okraji" kruhu byl napsán klan. Písmo bylo bílé a tučné. Tohle tam měli napsané všichni, ale válečníci měli šedý kruh s drápkem a tlapkou uprostřed, matky měly červený kruh se srdcem uprostřed, léčitelka měla zelený kruh s listem uprostřed, zástupce měl stríbrný kruh s drápem uprostřed a velitelka měla nočně modrý kruh s hvězdou uprostřed. Všichni dostaly samozřejmě také ty věci jako učednice. Ovšem, ty kruhy a ty věci nedostala jenom koťata. Všichni z toho byli nadšení. Ty kruhy si připli na popruhy toho batohu. Ostružina se podívala dovnitř. Byly tam tři bambusové, malé truhly. Bezva! Pomyslela si Ostružina. Hvězdná tlapka hned běžela z tábora se pochlubit. V tom tam proběhly učednice. "Co to tu lítáte?!" Zeptala se trošku naštvaně. "No co, jdeme lovit!" Mňoukla Sněhulka. "Tak fajn!" Odsekla trochu naštvané Hvězdná tlapka.

Za nějakou dobu si uvědomila že klan nemá žádnou potravu. Je dobře že šly na lov. Díky nim jsem si to uvědomila. Pomyslela si a rozhodla se, že jim trochu pomůže. Přikrčila se do loveckého postoje. Zavětřila. Ucítila králíka. Perfektní. Začala se za ním plížit. Když od něj byla jednu délku ocásku tak skočila. Ale králík byl rychlejší a utekl. "Co jsem udělala špatně?!" Mňoukla naštvaně. "Nezkontrolovala jsi vítr." Ozvalo se z Hvězdného klanu.

Konec! Líbilo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbil se Vám tento článek?

Ano!
Možná.
Ne!

Komentáře

1 Červený pruh Červený pruh | 26. srpna 2017 v 10:24 | Reagovat

Proboha, já to vůbec nechápu,kočky dostanou obojky, mají tam batoh a ta výprava předtím! Listová se rozhodne po dvou hodinách odejít zpátky do tábora! XD Promiň, ale tomuhle moc nerozumím. Dal bych víc detailů a rozvedl to. :D Ale pouze můj názor! Jinak docela dobrá kapitola. :,D

2 AmberPaw AmberPaw | Web | 26. srpna 2017 v 16:27 | Reagovat

[1]: Jaké obojky? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama