Bambusový klan - 6. Kapitola

29. července 2017 v 23:52 | AmberPaw |  Příběhy Bambusového klanu
Stříbrnobílá válečnice se protáhla. Dnes je první den Živé přírody! Pomyslela si radostně. "Vstávat a žít!" Přišel do válečnického doupěte Červený Pruh. "Ach jo! To už je zase obdodí Živé přírody?" Mňoukl vražedně a ospale šedooranžový kocour. "Ale no tak, Štíre, co ti na tomto období tak vadí?" Ptala se Stříbrná drápka. "Všechno!" Odsekl. Červený Pruh našpicoval uši. "Hehe, volá mě Temný Pruh. Tak já raši půjdu." Mňoukl. Jako střela vyrazil do léčitelského doupěte. Léčitel zrovna míchal bylinky. "Chtěl jsi se mnou mluvit?" Zeptal se Červený Pruh. "Ano." Mňoukl léčitel. Oba kocouři se posadili. "Víš, měl jsem sen. V tom snu jsi byl Ty." "Já?" "Ano, Ty. Přišel jsi k jednomu stromu, zezadu k Tobě přišel kocour. Mňoukl "Oblačný klan, nově příchozí." Mňoukl Temný Pruh.

"Cítím něco ve vzduchu." Mňoukla tiše černá kočka sedící na skále. Už rozeslala hlídky. Potřebovala lovce. "Stříbrná drápko! Plamínko! Černinko! Vydří Drápe! Na lov!" Zařvala. Skupinka koček se zvedla a tlapkala na lov. U Křišťálového jezera se rozdělili do dvou týmů. Vydří Dráp - Černinka a Stříbrná drápka - Plamínka. Společně lovili celý den.

Večer se výprava vydala do tábora. Neunesli tolik potravy, naházeli to na mech a odtáhli ho. V táboře je jen chválili. Ti, co je neměli rádi, se neodvážili otevřít tlamičku kvůli zástupci.

Tak o půlnoci byla ještě Prašná Hvězda vzhůru. Přemýšlela o tom, jak život funguje, a odkud pochází. Ale pak si řekla, že je to přeci jedno, že teď je velitelka a všechno ostatní jí je šumáček - čumáček. Ale něco v ní jí říkalo, že její rodokmen není obyčejný. A na obloze uviděla tři přibližující se hvězdy.

Konec! Líbilo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Červený pruh Červený pruh | 30. července 2017 v 13:38 | Reagovat

Super! :D Zdálo se mi, že trochu přeskakuješ, jak mi Temný pruh řekl o tom jeho snu, ani jsem nezareagoval u konce odstavce. Ale pak mi došlo, že to bylo pro napínavost! :D

2 AmberPaw AmberPaw | Web | 30. července 2017 v 15:43 | Reagovat

[1]: Napínavost je na prvním místě... :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama